Klimatyzatory Samsung Wind Free – bez przeciągu

Klimatyzator Samsung Wind Free to kolejna rewolucja, zapoczątkowana przez Samsunga. Potrafi chłodzić tak delikatnie, że nie poczujesz ruchu powietrza. To jedyne tego rodzaju urządzenie na rynku!

W przednim panelu obudowy tego wyjątkowego klimatyzatora wykonano tysiące mikroskopijnych otworów. Jeżeli zażyczysz sobie superdelikatnego chłodu, na przykład w sypialni lub pokoju dla dziecka, chłodzenie będzie tak subtelne, że poczujesz komfortowy chłód, ale nie przeciąg. To niesamowite, na jakie pomysły potrafi wpaść człowiek, mający do dyspozycji niemal nieograniczone możliwości technologiczne. Bo klimatyzacja Samsung nie zna ograniczeń.

Klimatyzatory Samsung Wind Free – unikalny perforowany panel

Klimatyzator samsung wind-free - perforowany panel przedni
Klimatyzator samsung wind-free – perforowany panel przedni

W większości klimatyzatorów – albo może: w każdym klimatyzatorze oprócz Samsunga Wind Free – przedni panel pełni po prostu funkcję obudowy. Producenci starają się, aby przy okazji stał się ozdobą pomieszczenia. Ale w przypadku marki Samsung, klimatyzacja idzie o krok dalej i nadaje przedniemu panelowi nową funkcję. Ma on rozpraszać nawiew tak, aby stał się on nieodczuwalny dla domowników.

Klimatyzator Samsung Wind Free
Klimatyzator Samsung Wind Free

Inżynierowie Samsunga tak dobrali proporcję powierzchni perforowanego przedniego panelu klimatyzatora ściennego Wind Free do przepływu powietrza, aby prędkość jego nadmuchu na pomieszczenie nie przekraczała normy. Jakiej normy? Takiej, która stwierdza, na podstawie badań, jaka prędkość przepływu powietrza nie jest jeszcze odczuwana przez człowieka jako przeciąg. I klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free tej prędkości nigdy nie przekracza, o ile wybierzesz tryb bezprzeciągowy. Bo wiedz, że Wind Free potrafi również chłodzić tak samo mocno, jak inne klimatyzatory Samsunga.

Filtr HD i jonizator Virus Doctor – dla Twojego zdrowia

W większości pomieszczeń w powietrzu unosi się kurz, a na nim – alergeny i drobnoustroje. Aby się ich pozbyć i uzyskać zdrową atmosferę, klimatyzatory typu split Samsung Wind Free wyposażono w mechaniczny filtr o wysokiej gęstości. Wyłapie on z Twojego pomieszczenia wszelkie krążące w powietrzu drobiny. A przy okazji agent do zadań specjalnych – jonizator plazmowy Virus Doctor – wysterylizuje atmosferę Twojego domu, mieszkania lub biura.

Klimatyzatory Samsung Wind Free jak dziala Virus Doctor I
Klimatyzatory Samsung Wind Free jak dziala Virus Doctor I

Jonizator plazmowy skutecznie neutralizuje wirusy, bakterie, zarazki, alergeny, a nawet zapachy. Wszystko to odbywa się na drodze elektrostatycznej, bez użycia środków chemicznych. Jest to więc proces całkowicie nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt.

Klimatyzatory Samsung Wind Free co eliminuje Virus Doctor I
Klimatyzatory Samsung Wind Free co eliminuje Virus Doctor I

Kiedy przyda Ci się jonizator plazmowy Samsung Virus Doctor? Zawsze. Na przykład w Twoim domu, gdzie kilka osób przebywa często w jednym pomieszczeniu. W biurze, gdzie pracuje dużo ludzi i sterylizacja powietrza uchroni przed rozprzestrzenianiem się niechcianych drobnoustrojów. Wszędzie tam, gdzie chcesz oddychać zdrowym, lekkim, czystym powietrzem. Co więcej, w przypadku marki Samsung, klimatyzacja w domu może jonizować i filtrować powietrze również w trybie cyrkulacji, gdzie ogrzewanie i chłodzenie są wyłączone.

Klimatyzatory Samsung Wind Free co eliminuje Virus Doctor II
Klimatyzatory Samsung Wind Free co eliminuje Virus Doctor II

Klimatyzator Samsung Wind Free – zdrowe powietrze dla Twojej rodziny

Jonizator plazmowy Virus Doctor to nieoceniony partner w dążeniu do zapewnienia optymalnych warunków dla domowników lub pracowników. Jeżeli ktoś do tej pory miał katar o podłożu alergicznym, to po montażu klimatyzacji Samsung Wind Free szybko o nim zapomni. Ale alergeny to nie wszystko – niektórzy ludzie są wrażliwi na unoszące się w powietrzu toksyny. Dobra wiadomość jest taka, że jonizator plazmowy klimatyzatora ściennego Samsung Wind Free zwalcza także takie toksyny.

Klimatyzatory Samsung Wind Free Virus Doctor zdrowy dla skory
Klimatyzatory Samsung Wind Free Virus Doctor zdrowy dla skory

Jonizator plazmowy to dobra rzecz, a w połączeniu z filtrem mechanicznym o wysokiej gęstości zapewnia on zdrowe powietrze, idealne dla ludzi w każdym wieku, a szczególnie dzieci i osób starszych. Warto zainwestować w tę technologię i zrobić krok w stronę zdrowia i komfortu – zamówić montaż klimatyzacji.

Klimatyzatory Samsung Wind Free – automatyczne osuszanie i wskaźnik czyszczenia filtra

Wilgoć jest odwiecznym wrogiem czystej klimatyzacji do domu – dlatego inżynierowie dokładają wszelkich starań, aby tę wilgoć wyeliminować. W przypadku marki Samsung, klimatyzacja Wind Free posiada funkcję automatycznego osuszania po wyłączeniu klimatyzatora. Jeżeli pracował w trybie chłodzenia, to po wyłączeniu go agregat przestanie dostarczać chłód, ale wentylator jednostki wewnętrznej pozostanie jeszcze przez kilka minut włączony, aby wilgoć z jednostki wewnętrznej odparowała.

Drugim przydatnym rozwiązaniem jest wskaźnik czyszczenia filtra. Wstępny filtr mechaniczny może mieć niekorzystny wpływ na wydajność klimatyzacji w domu, jeżeli się zapcha. Dlatego Samsung opracował specjalny czujnik, który podpowie Ci, kiedy filtr należy oczyścić. I bez obawy, czyszczenie to będzie bardzo prostym zadaniem. Na pewno sobie poradzisz.

2 Step Cooling – szybkie chłodzenie i komfortowy chłód

Samsung Wind Free to klimatyzacja z WiFi, dzięki czemu najczęściej będziesz ją włączać jeszcze przed przybyciem do domu lub biura. Ale tym zajmiemy się za chwilę – teraz pomyślmy, co będzie, kiedy jednak z jakiegoś powodu nie włączysz zdalnie klimatyzatora. No właśnie, co wtedy?

Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja 2 Step Cooling
Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja 2 Step Cooling

Nic. Wtedy bowiem Twój klimatyzator ścienny Samsung Wind Free, tuż po włączeniu, da z siebie wszystko i schłodzi powietrze w ekspresowym tempie. A co najważniejsze, nie będzie to wymagało zmiany ustawień – po zakończeniu intensywnego chłodzenia urządzenie powróci do normalnej pracy, przywracając wcześniejsze ustawienia.

Technologia inwerterowa w klimatyzatorach Samsung Wind Free

Energooszczędność to specjalność klimatyzatorów Samsung. Dzięki pierwszemu na świecie ośmiopolowemu silnikowi, napędzającemu sprężarkę, możesz też liczyć na niemal wolną od drgań pracę agregatu. Niski hałas i niskie rachunki za elektryczność – prawda, że to brzmi rozsądnie?

Klimatyzatory Samsung Wind Free technologia Digital Inverter
Klimatyzatory Samsung Wind Free technologia Digital Inverter

Klimatyzacja inwerterowa pozwala wyjątkowo precyzyjnie kontrolować temperaturę w Twoim domu, biurze lub mieszkaniu. Wahania temperatury są znikome, a wahania wilgotności podczas długotrwałej pracy klimatyzacji w trybie chłodzenia w zasadzie nie występują.

Inwerter – co warto o nim wiedzieć? Tak naprawdę jest to nazwa pewnego rodzaju zasilacza, który dostarcza prąd do silnika sprężarki. Potrafi on sterować nią tak, że zmienia ona swoje obroty i dopasowuje moc do aktualnego zapotrzebowania na chłód lub ciepło.

Kolejny sposób na oszczędzanie – wyświetlacz temperatury z odczytem zużycia energii

Klimatyzacja w domu to dobra rzecz, ale… W przypadku klimatyzatora ściennego Samsung Wind Free mamy do czynienia z urządzeniem o takim bogactwie funkcji, że warto poświęcić trochę czasu na poznani ich. Na szczęście, jak przystało na innowacyjną markę Samsung, klimatyzacja Wind Free to interaktywne urządzenie. Umożliwi ono na przykład odczyt zużycia energii na wyświetlaczu urządzenia. Ale prawdziwą rewolucję w drodze do świadomego użytkowania klimatyzacji w domu przynosi…

WiFi – steruj swoim klimatyzatorem Samsung na odległość

Tak, WiFi zrewolucjonizowało sposób postrzegania domowej klimatyzacji i jej interakcji z użytkownikiem. Dzięki funkcji WiFi nie tylko będziesz w stanie sterować swoim klimatyzatorem Samsung Wind Free z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu, lecz także dowiesz się dosłownie wszystkiego o parametrach pracy domowego klimatyzatora.

Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja WiFi poza domem
Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja WiFi poza domem

Kiedy będziesz wracać z pracy lub z weekendu, to – wspominaliśmy o tej możliwości wcześniej i teraz czas ją objaśnić – przed przybyciem do domu lub biura zdalnie uruchomisz klimatyzację w domu. Urządzenie posłusznie schłodzi pomieszczenie i kiedy otworzysz drzwi, przywita Cię komfortowy chłód. Takie wcześniejsze włączenie klimatyzacji pozwala uniknąć przebywania w chłodzonych pomieszczeniach kiedy klimatyzacja pracuje pełną mocą, a takie intensywne chłodzenie nie jest zdrowe.

Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja WiFi w domu
Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja WiFi w domu

To jednak dopiero jedna, choć rdzenna, funkcja klimatyzacji z WiFI. W domu będzie można na przykład korzystać ze smartfona zamiast pilota zdalnego sterowania. Pilot leży daleko, a smartfon blisko? To żaden problem! Do tego staniesz się prawdziwym profesorem klimatyzacji w domu: na smartfonie odczytasz wykresy zużycia energii, temperaturę w chłodzonym lub ogrzewanym pomieszczeniu, aktywujesz różne funkcje klimatyzacji. To naprawdę i przydatne i przyjemne.

Zdrowy sen z klimatyzatorem Samsung Wind Free – funkcja Good’sleep

Nawet, jeżeli zamówisz montaż klimatyzacji z WiFi, to nabranie wprawy w odpowiednim jej ustawianiu zabierze Ci trochę czasu. Zanim zrobisz doktorat z tych ustawień, dobrze byłoby mieć możliwość skorzystania z kompetentnej podpowiedzi. W ciągu dnia zapewni ją tryb automatycznej pracy, a w nocy – funkcja dobrego snu.

Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja Good Sleep fazy dzialania
Klimatyzatory Samsung Wind Free funkcja Good Sleep fazy dzialania

Kiedy będziesz zasypiać, klimatyzacja automatycznie obniży temperaturę. A w trakcie snu – delikatnie ją podwyższy, aby nad ranem znowu ją obniżyć. Po to, aby ułatwić Ci wstawanie!

Pełna kontrola nad kierunkiem nawiewu. Z pilota!

Klimatyzator ścienny Samsung Wind Free to nie tylko możliwość uzyskania bezprzeciągowego chłodzenia, lecz także elektryczny napęd żaluzji pionowych i poziomych, pomocny podczas pracy w trybie normalnego nawiewu. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz w stanie dokładnie wskazać klimatyzatorowi typu split, gdzie ma kierować nawiew chłodu lub ciepła.

Co więcej, można regulować żaluzje z pilota zdalnego sterowania. Chcesz, aby po montażu klimatyzacji w rogu pomieszczenia urządzenie dmuchało skosem na środek pokoju? To się da zrobić. Nie chcesz, aby dmuchało na Ciebie, kiedy siedzisz na sofie na przeciwko klimatyzacji w domu? Żaden problem!

Automatyczna diagnoza i opcjonalny sterownik przewodowy

Nowoczesna klimatyzacja powinna nie tylko komfortowo chłodzić lub grzać, lecz także… Umieć o siebie zadbać. I zrobi to dzięki wbudowanej funkcji autodiagnostycznej, aktywowanej automatycznie po każdym włączeniu klimatyzatora ściennego Samsung Wind Free.

Klimatyzatory Samsung Wind Free najwazniejsze funkcje i opcje
Klimatyzatory Samsung Wind Free najwazniejsze funkcje i opcje

Wracając natomiast do obsługi przez WiFi lub pilota zdalnego sterowania – jeżeli żadna z tych możliwości Cię nie satysfakcjonuje, możesz zamówić montaż dodatkowo płatnego przewodowego sterownika ściennego. Będziesz mieć gwarancję, że nigdy nie będzie trzeba go szukać.

A teraz pozostał Ci tylko… Montaż klimatyzacji. Wybierz wersję mocy odpowiednią dla Ciebie

Klimatyzatory Samsung Wind Free produkowane są w dwóch wersjach mocy:

  • klimatyzator Samsung Wind Free 2,5 kW
  • klimatyzator Samsung Wind Free 3,5 kW

Klimatyzacja bezprzeciągowa to nowa jakość i jest to jakość sprawdzonej marki. A co najważniejsze, nie umniejsza ona w niczym wszechstronności klimatyzacji w domu. Wybierając Samsunga Wind Free, postawisz na uniwersalne urządzenie i komfort, o jakim jeszcze kilka lat temu nawet projektanci klimatyzacji nie próbowali marzyć!

Już teraz zamów wycenę montażu klimatyzacji Samsung: