Klimatyzatory Samsung Standard – moc w dobrej cenie

Nie każdy szuka klimatyzacji w wszelkimi możliwymi fajerwerkami – czasem po prostu potrzeba ciepła lub chłodu. I nic więcej. Tak po prostu. Jeżeli tego właśnie potrzebujesz, klimatyzator Samsung Standard jest dla Ciebie.

Mimo pozornej prostoty klimatyzatora ściennego Samsung Standard, która dla użytkownika oznacza prostą obsługę i bezproblemową niezawodność pracy, to urządzenie zawiera w sobie wiele nowatorskich technologii. Na przykład cyfrowy napęd inwerterowy z ośmiopolowym silnikiem sprężarki najwyższej światowej klasy, tryb dwuetapowego chłodzenia, automatyczną diagnostykę… Jest tego całkiem sporo!

Klimatyzatory Samsung Standard – filtr HD

Klimatyzatory Samsung standard
Klimatyzatory Samsung Standard

Aby powietrze, którym oddychasz po włączeniu klimatyzacji w domu, było wolne od unoszących się cząsteczek kurzu, w klimatyzatorze ściennym Samsung Standard zastosowano filtr mechaniczny wysokiej gęstości. Wyłapie on wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, jakie znajdą się w powietrzu w Twoim domu, biurze, mieszkaniu czy sklepie. Jednocześnie filtr ten chroni wnętrze klimatyzatora domowego i zapewnia jego długą, niezawodną i wydajną pracę bez spadku efektywności chłodzenia lub grzania – bo mówimy o klimatyzacji z funkcją grzania.

Klimatyzatory Samsung Standard

Klimatyzatory Samsung Standard – automatyczne osuszanie wymiennika ciepła

Kolejnym rozwiązaniem do klimatyzacji w domu, które będzie dbało o Twoje zdrowie, jest funkcja automatycznego osuszania wnętrza klimatyzatora po zakończeniu jego pracy w trybie chłodzenia. Kiedy klimatyzator chłodzi, we wnętrzu jednostki wewnętrznej klimatyzacji jest bardzo zimno. A niska temperatura powoduje skraplanie się obecnej w powietrzu pary wodnej – to dlatego klimatyzator potrafi skutecznie osuszać powietrze w pomieszczeniu. Aby pozbyć się tej wilgoci po wyłączeniu klimatyzacji typu split, wentylator jednostki wewnętrznej pozostanie włączony przez kilka minut, aż wilgoć odparuje. Po co dawać pożywkę bakteriom i pleśniom!

Inteligentna moc – 2 Step Cooling

Ponieważ klimatyzator Samsung Standard – w odróżnieniu od modeli Classic+, Premium i Prestige, a od niedawna także Wind-Free – nie posiada wbudowanego WiFi, to istotne jest, aby klimatyzacja w domu, biurze czy mieszkaniu potrafiła szybko i skutecznie schłodzić rozgrzane pomieszczenie, kiedy do niego wejdziesz. I tak też będzie, dzięki funkcji dwustopniowego chłodzenia. Po włączeniu klimatyzatora automatycznie przejdzie on w tryb maksymalnej mocy chłodzącej. Jak tylko żądana temperatura powietrza w pomieszczeniu zostanie osiągnięta, klimatyzacja przywróci wcześniejsze ustawienia i zacznie delikatnie chłodzić pomieszczenie, aby zapewnić maksymalny komfort domownikom.

Klimatyzatory Samsung Standard – cyfrowy napęd inwerterowy

Jeszcze nie tak dawno powszechna była klimatyzacja typu ON/OFF. Jej agregat działał zawsze z pełną mocą i jedyną metodą regulacji temperatury było cykliczne wyłączanie i włączanie tego agregatu – tak, jak domowej lodówki. Ale dziś mamy erę klimatyzacji inwerterowej, która dzięki regulowanej mocy silnika sprężarki potrafi płynnie dopasować moc chłodzącą i grzewczą do Twoich aktualnych potrzeb, eliminując charakterystyczne dla klimatyzacji ON/OFF wahania temperatury i wilgotności.

Klimatyzatory Samsung Standard technologia Digital Inverter
Klimatyzatory Samsung Standard technologia Digital Inverter

Klimatyzatory inwerterowe Samsung Standard potrafią chłodzić i mocno i bardzo delikatnie, oszczędnie – oznacza to nie tylko komfort, lecz także konkretne oszczędności przy płaceniu rachunków za prąd.

Dla Twojego komfortu – funkcja good’sleep

Kiedy już zamontujemy Ci klimatyzację, z pewnością szybko przyzwyczaisz się do komfortu, jaki zapewnia ona w upały. Zapewne z czasem zapragniesz używać jej również w nocy. To nie jest zły pomysł, ale podczas snu mechanizm nie broni się przed chłodem i ruchem powietrza tak aktywnie, jak za dnia. Dlatego Samsung, dla Twojego zdrowia i komfortu, przygotował specjalny tryb snu.

Klimatyzatory Samsung Standard funkcja Good Sleep fazy dzialania
Klimatyzatory Samsung Standard funkcja Good Sleep fazy dzialania

Kiedy zasypiasz, będzie chłodno. Później, w trakcie snu, temperatura w Twojej sypialni będzie delikatnie rosła, aby nad ranem znowu spaść i pomóc Ci w rozpoczęciu dnia. Algorytm tego mechanizmu powstał na podstawie własnych badań firmy Samsung nad zdrowym snem.

Klimatyzatory Samsung Standard – automatyczne żaluzje poziome

Dzięki siłownikowi, który steruje położeniem elementu kierującego powietrze do Twojego pomieszczenia, będziesz mieć kontrolę nad kierunkiem nawiewu. W zależności od Twoich preferencji, może się on odbywać w górę, w dół lub gdzieś pomiędzy tymi skrajnymi położeniami.

Dla Twojej wygody – opcjonalny sterownik przewodowy

Praktyczny i prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania sprawdza się znakomicie w większości przypadków, ale czasem możesz dojść do wniosku, że jednak wolisz przewodowy sterownik ścienny. Ma on dwie niezaprzeczalne zalety: zawsze wiadomo, gdzie jest i nie sposób go zgubić. Przewodowy sterownik ścienny to dodatkowo płatne wyposażenie opcjonalne.

Klimatyzatory Samsung Standard – automatyczna diagnostyka

Jak przystało na innowacyjną markę Samsung, klimatyzacja Standard została wyposażona w rozbudowane funkcje diagnostyczne. Przydadzą się one nie tylko serwisantowi – po każdym włączeniu klimatyzacji, uruchomiona zostanie autodiagnostyka. Klimatyzator Samsung Standard od razu poinformuje Cię o nawet potencjalnym błędzie w działaniu, dzięki czemu będzie można wezwać autoryzowanego serwisanta na długo przed pierwszymi objawami usterki. Jednak usterki w przypadku Samsunga zdarzają się sporadycznie, bo to solidne urządzenia.

Tryby pracy klimatyzatora: chłodzenie, ogrzewanie, cyrkulacja i osuszanie

Ponieważ mówimy o klimatyzacji z funkcją grzania, to Samsung Standard potrafi chłodzić, ogrzewać, osuszać powietrze, a także utrzymywać neutralną temperaturowo cyrkulację w pomieszczeniu. Możesz także wybrać tryb automatyczny, w którym urządzenie samo zadecyduje, co zrobić z powietrzem po ustawieniu komfortowej temperatury.

Delikatne chłodzenie albo erupcja chłodu – tryby Cichy i Turbo

W zasadzie nazwy tych trybów mówią same za siebie. To, co możemy jeszcze napisać, to informacja o maksymalnej mocy klimatyzatora. W przypadku klimatyzacji inwerterowej jest ona zazwyczaj nieco większa, niż moc znamionowa urządzenia. A to oznacza, że w ekstremalne upały możesz liczyć na dodatkową moc chłodzącą, a w mrozu – na ciepło.

Pewność po wyjściu z domu – automatyczny restart

Wyobraź sobie, że wychodzisz z domu lub biura i zostawiasz włączoną klimatyzację. To rozsądne: w upały lepiej utrzymywać temperaturę, niż gwałtownie schładzać rozgrzane pomieszczenia. Ale co będzie, kiedy zabraknie na moment prądu? Nic. Twój klimatyzator ścienny Samsung Standard sam się uruchomi, kiedy tylko dostawa energii elektrycznej zostanie wznowiona. I przywróci wcześniejsze ustawienia.

Wybierz wersję dla siebie

Te urządzenia produkowane są w szerokim zakresie mocy, dzięki czemu z łatwością dobierzesz wersję odpowiednią do powierzchni i specyfiki pomieszczeń w Twoim domu, biurze lub sklepie:

  • klimatyzatory Samsung Standard o mocy 2,5 kW
  • Klimatyzatory Samsung Standard o mocy 3,5 kW
  • Klimatyzatory Samsung Standard o mocy 5,0 kW
  • Klimatyzatory Samsung Standard o mocy 6,8 kW

Nie czekaj na upały i już teraz kup i zamontuj to solidne urządzenie, które zapewni komfort cieplny w Twoim domu, biurze lub mieszkaniu. Korzystaj w lecie z orzeźwiającego chłodu, a w chłodne dni – z przyjemnego ciepła za rozsądne pieniądze.

Już teraz zamów wycenę montażu klimatyzacji Samsung: