Klimatyzatory Samsung Prestige – doskonałe w każdym calu

Wygląd tego klimatyzatora powie Ci wszystko: to prawdziwe dzieło sztuki designerskiej i inżynierskiej. Perfekcyjne w każdym calu – klimatyzatory Samsung Prestige czekają, aby spełnić Twoje życzenia. Wszystko zrobią dyskretnie. I z klasą godną perfekcjonisty.

 

Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami? Cenisz sobie perfekcję i najwyższe parametry? Chcesz obcować z technologią wysokich lotów? Jesteś na właściwym tropie! To niezwykłe urządzenie zapewni Ci bogactwo funkcji, do których szybko przywykniesz. Bo do dobrego… Szybko się przyzwyczaisz!

Klimatyzatory Samsung Prestige – ikona designu

To, co najciekawsze w kształtach klimatyzatorów Samsung Prestige to nie sam ich styl. Ani nie sama technologia. Największym atutem tych niesamowitych urządzeń jest to, jak umiejętnie spajają styl i technologię w jedną, idealną całość. Wystarczy, że raz spojrzysz na wiszący na Twojej ścianie klimatyzator Samsung Prestige, a od razu poczujesz, że to produkt wysokich technologii i efekt nietuzinkowej innowacyjności.

Klimatyzatory Samsung Prestige
Klimatyzatory Samsung Prestige

Kiedy klimatyzator Samsung Prestige nie pracuje, dyskretnie podkreśli styl Twojego domu, mieszkania czy gabinetu. Eleganckie wykończenie zawdzięcza specjalnej warstwie transparentnego lakieru, który przywodzi na myśl – i bardzo słusznie – obcowanie z produktem wysokiej jakości. Po włączeniu i automatycznym opuszczeniu osłony, panel przedni klimatyzatora Samsung Prestige zaprosi Cię na spektakl nowoczesnego wzornictwa, które elegancję podkreśla akcentami z repertuaru wysokich technologii.

Klimatyzatory Samsung Prestige zalety projektu
Klimatyzatory Samsung Prestige zalety projektu

Harmonia stylu i technologii w tym klimatyzatorze polega na tym, że niemal każdy detal jest nie tylko piękny, lecz także ma swoje techniczne uzasadnienie. Nietypowy kształt obudowy, na który zdecydowali się inżynierowie Samsunga, pozwoli zredukować hałas i poprawić rozprowadzanie powietrza po Twoim domu lub ekskluzywnym gabinecie.

Udało się w jej wnętrzu zmieścić wyjątkowo duży wentylator. Duży wentylator może się wolniej obracać. A niższe obroty to mniejszy hałas. Samsung Prestige w trybie pracy cichej będzie niczym szept – będziesz wiedzieć, że działa, ale czy go usłyszysz? Niekoniecznie.

Klimatyzatory Samsung Prestige – filtr HD i jonizator Virus Doctor

Filtr HD to filtr mechaniczny o wysokiej gęstości, a co za tym idzie, dużej zdolności do wyłapywania z powietrza drobin kurzu i znajdujących się w nim drobnoustrojów. Już sam filtr HD stanowi solidną broń w walce z kurzem i zanieczyszczeniami w Twoim domu lub biurze. Ale Samsung dokłada do tego dodatkowy oręż w postaci jonizatora plazmowego Virus Doctor. To skuteczne urządzenie „dobije” wszelkie drobnoustroje i alergeny, którym w jakiś sposób uda się przedostać przez filtr HD.

Klimatyzatory Samsung Prestige filrt HD i Virus Doctor
Klimatyzatory Samsung Prestige filtr HD i Virus Doctor

Jeżeli cenisz sobie zdrową atmosferę – a zakładamy, że tak właśnie jest – to klimatyzatory Samsung Prestige niezawodnie o nią zadbają. Jonizator Virus Doctor skutecznie usunie z powietrza w Twoim pokoju wirusy, bakterie i alergeny, czyniąc z Twojego domu miejsce idealne nie tylko dla alergika, ale i dla każdego zdrowego człowieka, któremu zależy na własnym zdrowiu i kondycji. A teraz przyjrzyj się, co dokładnie wyeliminuje z powietrza klimatyzator Samsung Prestige, jeżeli tylko sobie tego zażyczysz.

Klimatyzatory Samsung Prestige co eliminuje Virus Doctor I
Klimatyzatory Samsung Prestige co eliminuje Virus Doctor I

Jak widzisz, pole działania jonizatora Virus Doctor jest szerokie. Jest on tak skuteczny, że powietrze w Twoim pomieszczeniu stanie się niemal sterylne. To bardzo ważne, gdy np. w pokoju przebywa jednocześnie wiele osób. Nawet jeżeli wszyscy będą zdrowi, to jonizator spowoduje, że po prostu poczujecie się jeszcze lepiej.

Klimatyzatory Samsung Prestige co eliminuje Virus Doctor II
Klimatyzatory Samsung Prestige co eliminuje Virus Doctor II

 

Klimatyzatory Samsung Prestige wyposażono w automatyczne osuszanie i wskaźnik czyszczenia filtra

Aby we wnętrzu klimatyzatora nie zbierała się wilgoć, po zakończeniu jego pracy wentylator pozostaje włączony jeszcze przez jakiś czas. Jest to celowe – w tym czasie wilgoć z wnętrza urządzenia wyparowuje, nie tworząc pożywki dla pleśni. To pozwoli uniknąć tworzenia się charakterystycznego „zapachu klimatyzacji” gdy ponownie włączysz swój klimatyzator Samsung Prestige.

Funkcja wskazująca, kiedy należy oczyścić filtr, jest bardzo przydatna przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, zatkany filtr ogranicza przepływ powietrza, a więc i wydajność nawiewu Twojego klimatyzatora. Po drugie, nagromadzone w nim zanieczyszczenia, w miarę ich odkładania na powierzchni filtra, mogą zacząć pokonywać barierę filtracyjną, jeżeli filtr będzie długo pozostawał nieoczyszczony. Dlatego klimatyzator Samsung Prestige sam Ci podpowie, kiedy należy oczyścić filtr.

Funkcja dwustopniowego chłodzenia – 2 Step Cooling w klimatyzatorach Samsung Prestige

Zwykle kiedy wchodzisz do gorącego pomieszczenia i chcesz je jak najszybciej schłodzić, nastawiasz maksymalne chłodzenie i nawiew. Kiedy temperatura ustabilizuje się na akceptowalnym dla Ciebie poziomie, trzeba osłabić nawiew i zmniejszyć moc chłodzenia. To absorbuje Twoją uwagę, którą przecież mogłabyś – lub mógłbyś – poświęcić na przyjemniejsze rzeczy.

Klimatyzatory Samsung Prestige funkcja 2 Step Cooling
Klimatyzatory Samsung Prestige funkcja 2 Step Cooling

Dlatego klimatyzatory ścienne Samsung Prestige same zadbają o maksymalną moc chłodzącą, a po osiągnięciu wymaganej przez Ciebie temperatury w pomieszczeniu – przełączą się na dyskretną, spokojną pracę. Wszystko dla Twojego komfortu.

Technologia Smart Inverter – klimatyzacja tak oszczędna, jak to tylko możliwe

Jeżeli chciałbyś – lub chciałabyś – przekonać się, co potrafi dzisiejsza technika klimatyzacyjna, to klimatyzator Samsung Prestige Ci to pokaże. Dzięki zaawansowanej technologii inwerterowej, to urządzenie zawsze będzie dla Ciebie pracowało tak oszczędnie i cicho, jak to tylko możliwe we współczesnej klimatyzacji.

Klimatyzatory Samsung Prestige technologia Digital Inverter
Klimatyzatory Samsung Prestige technologia Digital Inverter

Nowoczesna sprężarka, wyposażona w silnik prądu stałego o regulowanej mocy, zawsze doskonale dopasuje się do aktualnego zapotrzebowania na chłód lub ciepło tak, aby pobrać jak najmniej prądu z sieci elektrycznej. Jeżeli jednak zależy Ci na wyjątkowo ekonomicznej pracy klimatyzacji, to zapewne chętnie skorzystasz z funkcji Single User, która powoduje przełączenie urządzenia w wyjątkowo oszczędny tryb pracy.

Klimatyzator Samsung Prestige – elegancki wyświetlacz temperatury i mocy

Z pewnością zdarzyło Ci się słyszeć plotki na temat tego, jak to dużo prądu nie zużywa klimatyzacja. Aby pokazać, że jest inaczej, inżynierowie Samsunga zdecydowali w modelu Prestige zastosować wyświetlacz temperatury, który na Twoje życzenie może pokazywać także moc, pobieraną z sieci elektrycznej Twojego domu.

Klimatyzatory Samsung Prestige kadr panelu przedniego
Klimatyzatory Samsung Prestige kadr panelu przedniego

W ten sposób będziesz w stanie na bieżąco kontrolować, jak Twoje ustawienia wpływają na zużycie prądu i tym samym nauczysz się, jak zapewnić maksymalnie ekonomiczną pracę urządzenia. Oczywiście klimatyzatory Samsung Prestige same o taką ekonomikę zadbają, ale jeżeli zapragniesz spróbować pełnej kontroli i śledzić jej efekty – będzie taka możliwość.

Klimatyzatory Samsung Prestige – zdalne sterowanie przez WiFi

Możliwość sterowania urządzeniami na odległość sprawia nie tylko frajdę, lecz także bywa tak przydatne, że niemal niezastąpione. To właśnie pomyślisz, kiedy pierwszy raz włączysz swój klimatyzator Samsung Prestige ze swojego smartfona, wracając z weekendowego wyjazdu i kiedy wejdziesz do domu, powita Cię orzeźwiający chłód.

Klimatyzatory Samsung Prestige funkcja WiFi poza domem
Klimatyzatory Samsung Prestige funkcja WiFi poza domem

Po kilku takich upalnych weekendach nie będziesz już sobie w stanie wyobrazić, jak w ogóle można było używać klimatyzacji bez sterowania przez internet. Ale klimatyzatory Samsung Prestige dają Ci do dyspozycji jeszcze inną funkcjonalność. Wyobraź sobie, że siedzisz na tarasie albo w ogrodzie i akurat robi się chłodno.

Klimatyzatory Samsung Prestige funkcja WiFi
Klimatyzatory Samsung Prestige funkcja WiFi

Przydałoby się zmienić ustawienia Twojego klimatyzatora w domu. Ale na zewnątrz jest tak pięknie i nie chce Ci się wstawać. To nic – przecież masz ze sobą smartfona! A ten w zasięgu domowej sieci WiFi zamienia się w pilota do klimatyzatora. To takie proste!

Samsung Smart Home – tak wygląda przyszłość inteligentnego domu

Inteligentny dom to pomysł tyle genialny, co kłopotliwy. Dziesiątki metrów kabli do wkucia w ściany, kosztowne sterowniki, monterzy, skomplikowana obsługa… A gdyby tak dało się obejść bez tych wszystkich problemów? Mamy dobrą wiadomość: to się da zrobić!

Samsung oferuje bowiem usługę Smart Home, która działa w chmurze, udostępniając Ci zintegrowaną obsługę wszystkich urządzeń Samsunga zgodnych z tym standardem z jednej aplikacji. Wystarczy, że masz w domu sieć WiFi, a na urządzeniach – lodówce, telewizorze, klimatyzatorze – znajdziesz znaczek Smart Home. Zintegrowane sterowanie urządzeniami domowymi jeszcze nigdy nie było takie proste!

Zdrowy sen z klimatyzatorem Samsung Prestige

Mając do dyspozycji inteligentny system sterowania urządzeniami w Twoim domu za sprawą Samsung Smart Home, z pewnością będziesz spać spokojnie. Klimatyzatory Samsung Prestige natomiast zadbają o to, aby Twój sen był komfortowy i zdrowy.

Klimatyzatory Samsung Prestige Good Sleep fazy dzialania
Klimatyzatory Samsung Prestige Good Sleep fazy dzialania

Specjalny nocny algorytm sterowania zadba o to, aby Twoje zasypianie odbywało się w sprzyjającym klimacie, sen był spokojny i relaksujący, a przebudzenie orzeźwiające. To wszystko zrobi się „samo”. Temperatura pomieszczenia i siła nadmuchu zostaną automatycznie dobrane do warunków, panujących w Twojej sypialni.

Pełna kontrola nad kierunkami nawiewu w klimatyzatorach Samsung Prestige

Zapewne nie lubisz, kiedy zimne powietrze z klimatyzacji leci prosto na Ciebie. Aby tego uniknąć, inżynierowie Samsunga wyposażyli model Prestige w ekskluzywną funkcję sterowania zarówno żaluzjami pionowymi, jak i poziomymi.

Klimatyzatory Samsung Prestige najwazniejsze funkcje i opcje
Klimatyzatory Samsung Prestige najwazniejsze funkcje i opcje

Dzięki temu będziesz w stanie decydować, gdzie klimatyzator ma dmuchać. W górę, czy w dół, albo w lewo czy w prawo. To pozwoli Ci na pełną kontrolę nad kierunkami nawiewu tak, aby klimatyzacja nie dmuchała na Ciebie. Albo odwrotnie – możesz ustawić nawiew w konkretnym kierunku, aby dotarł do odległego zakątka pomieszczenia, gdzie zwykle jest gorąco.

Automatyczna diagnostyka i opcja sterownika przewodowego

Klimatyzatory Samsung Prestige wyposażono w zaawansowany system automatycznej diagnozy. Dzięki temu potencjalna usterka da się przewidzieć jeszcze na długo przed tym, jak zaczęłaby być uciążliwa. Serwis będzie mógł zareagować szybko i celnie, a Ty – cieszyć się chłodem. Tylko nie myśl, że awarii trzeba się obawiać – przeciwnie, Samsung to solidna firma. Jest liderem nowych technologii, to marka, która zobowiązuje.

Klimatyzatory Samsung Prestige kadr panelu przedniego
Klimatyzatory Samsung Prestige kadr panelu przedniego

Jeżeli natomiast oprócz pilota zdalnego sterowania zechcesz mieć klasyczny sterownik ścienny, to możesz zamówić go jako dodatkową opcję, kiedy będziesz kupować swój klimatyzator Samsung Prestige. Pamiętaj jednak, że zastosowanie sterownika ściennego wymaga przewodu, który ze względów estetycznych wypada wkuć w ścianę.

Klimatyzatory Samsung Prestige – elastyczne tryby pracy

Kupując model Samsung Prestige, będziesz w stanie korzystać z następujących trybów i funkcji:

  • chłodzenie;
  • grzanie;
  • cyrkulacja – czyli wywoływanie ruchu powietrza w pomieszczeniu, połączone z jego oczyszczaniem, a jeżeli tego zechcesz, to również z jonizacją;
  • osuszanie – skorzystasz z niego w celu radykalnego obniżenia wilgotności w pomieszczeniu;
  • tryb cichy;
  • tryb automatyczny – Ty nastawiasz temperaturę, Samsung martwi się o resztę;
  • automatyczny restart urządzenia po zaniku zasilania elektrycznego.

Który Samsung Prestige jest dla Ciebie?

Samsung zakłada, że nawiążesz dość intymną więź ze swoim klimatyzatorem Prestige, a sprzyjają temu raczej kameralne warunki niż wielkie sale. Dlatego to wyjątkowe urządzenie produkowane jest wyłącznie w dwóch wersjach mocy:

  • klimatyzator Samsung Prestige 2,5 kW
  • klimatyzator Samsung Prestige 3,5 kW

Teraz wiesz już o nim wszystko. A jeżeli o czymś nie napisaliśmy, to możesz być pewien – lub pewna – że cechy, o których jeszcze nie wiesz, będą wyłącznie miłym zaskoczeniem. Klimatyzatory Samsung Premium to urządzenia o nietuzinkowym stylu, a jednocześnie pełne wyszukanej techniki. To dzieła sztuki użytkowej, która – oprócz chłodu lub ciepła – dostarczy Ci ogromnej satysfakcji. Spróbujesz?

Już teraz zamów wycenę montażu klimatyzacji Samsung: