klimatyzacja samsung
Klimatyzacja

Klimatyzator samsung prestige

Historia firmy Samsung oraz ich przygody z produkcją klimatyzatorów.

Samsung został założony w Korei w 1938 roku jako firma eksportowa. W 1970 roku rozpoczęła produkcję swojego pierwszego telewizora, a teraz jest liderem w branży zaawansowanej elektroniki i sprzętu AGD. Samsung oferuje szeroką gamę domowych i komercyjnych klimatyzatorów oraz systemów HVAC, sprzedawanych przez autoryzowanych sprzedawców i instalatorów w różnych miejscach na całym świecie.

Unikalne opcje montażu na ścianie: Samsung specjalizuje się w estetycznym i technologicznie zaprojektowanym projekcie, a jego klimatyzatory nie są wyjątkiem. Klimatyzator naścienny ma unikalną trójkątną konstrukcję, która poprawia przepływ powietrza i wydajność, jednocześnie dodając nowoczesny akcent.
Innowacje technologiczne: Samsung szczyci się tym, że jest liderem w branży elektroniki użytkowej i komercyjnej, dzięki czemu możesz liczyć na to, że jego produkty będą najbardziej aktualne na rynku.
Funkcje strefowe: klimatyzatory Samsung i systemy HVAC pozwalają klientom tworzyć różne strefy w domu lub budynku, aby zapewnić komfort w każdym pomieszczeniu.
Systemowe rozwiązania klimatyzacyjne: Samsung oferuje rozwiązania klimatyzacyjne na dużą skalę dla firm, w tym hoteli, biur, restauracji i innych. Systemy zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i niezawodności.
Gwarancje na produkt: większość klimatyzatorów Samsung jest objęta 10-letnią gwarancją. Wystarczy zarejestrować swój produkt na stronie internetowej w momencie zakupu.

Niebawem przedstawię Ci ofertę klimatyzatorów Samsung – w tym klimatyzator samsung prestige.