Klimatyzatory Samsung Classic – model archiwalny

Projektując nową rodzinę klimatyzatorów ściennych, Samsung postanowił zacząć od czystej kartki. Tak powstała seria Triangle Design – rewolucyjnej klimatyzacji o przekroju trójkąta. Jeżeli chcesz ją mieć za niewielkie pieniądze, to Samsung Classic jest dla Ciebie.

Inżynierowie Samsunga znani są z niebywałej innowacyjności. Zawsze mają głowy pełne pomysłów na jeszcze lepsze klimatyzatory ścienne. Już dawno wprowadziliby je w życie, przeszkadzał im tylko… Tradycyjny kształt klimatyzatora ściennego. Dlatego… Zmienili go dla Twojego komfortu!

Klimatyzatory Samsung Classic – zalety projektu Triangle Design

„Trójkątny” kształt obudowy otworzył przed projektantami Samsunga nowe możliwości. Jedną z nich było poszerzenie pola nawiewu, dzięki któremu chłodne lub rozgrzane powietrze będzie lepiej rozprowadzane w Twoim pomieszczeniu.

Klimatyzatory Samsung Classic szeroki nawiew
Klimatyzatory Samsung Classic szeroki nawiew

Przy okazji – ponieważ zwiększyła się także średnica wentylatora – udało się zredukować hałas i zwiększyć zasięg nawiewu. To bezcenne zalety!

Klimatyzatory Samsung Classic – filtr HD

Filtr mechaniczny to pierwsza bariera dla kurzu każdego klimatyzatora. Chroni ona wnętrze urządzenia przed zabrudzeniem, a Twoje powietrze – przed krążącymi na drobinach kurzu drobnoustrojami. Precyzyjne wykonanie tego filtru w klimatyzatorach Samsung Classic zapewnia skuteczną filtrację bez spadku wydajności urządzenia.

Klimatyzatory Samsung Classic
Klimatyzatory Samsung Classic

Klimatyzatory Samsung Classic – automatyczne osuszanie urządzenia

Aby we wnętrzu klimatyzatorów Samsung Classic nie pozostawiać wilgoci, która byłaby znakomitą pożywką dla pleśni, urządzenia te pozostawiają wentylator włączony jeszcze przez jakiś czas po zakończonej pracy. Dzięki temu woda odparowuje, a wilgoć znika. To pomoże zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów podczas pracy klimatyzatora, a także zapewni zdrowy klimaty w Twoim domu, biurze lub sklepie.

Inteligentna moc – 2 Step Cooling

Funkcja dwustopniowego chłodzenia sprawdzi się wtedy, gdy zapragniesz maksymalnej porcji chłodu natychmiast. Wtedy klimatyzatory Samsung Classic dają z siebie wszystko, wznosząc się na wyżyny swoich możliwości – maksymalna wydajność wentylatora i maksymalna moc chłodząca szybko schłodzą Twoje pomieszczenie.

Klimatyzatory Samsung Classic funkcja 2 Step Cooling
Klimatyzatory Samsung Classic funkcja 2 Step Cooling

Kiedy tylko temperatura docelowa zostanie osiągnięta, klimatyzatory Samsung Classic przełączają się w normalny tryb pracy z łagodnym nadmuchem.

Klimatyzatory Samsung Classic = technologia Smart Inverter

Dobrodziejstwo klimatyzacji inwerterowej – czyli ze sprężarką o regulowanej mocy – odczujesz wtedy, kiedy zapragniesz łagodnego chłodzenia. Tradycyjny klimatyzator ON/OFF musiałby wtedy cyklicznie włączać i wyłączać sprężarkę, powodując wahania temperatury i wilgotności w pomieszczeniu.

Klimatyzatory Samsung Classic technologia Digital Inverter
Klimatyzatory Samsung Classic technologia Digital Inverter

Klimatyzatory inwerterowe Samsung Classic nie mają tej wady – potrafią nie tylko dostarczać potężnego chłodu i mocnego nadmuchu, lecz także delikatnie chłodzić lub ogrzewać Twoje pomieszczenie. To oczywiście oznacza konkretne oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.

Klimatyzatory Samsung Classic – funkcja Single User

Ta funkcja pozwala na dodatkowe oszczędności na rachunkach za prąd. Skorzystasz z niej, kiedy będziesz sama – lub sam – w klimatyzowanym pomieszczeniu. Po jej aktywacji, urządzenie przejdzie w tryb wyjątkowo niskiego zużycia energii elektrycznej, a przy tym chłodzenie lub grzanie będzie delikatne i dyskretne.

Dla Twojego komfortu – funkcja good’sleep

Myślisz o używaniu klimatyzacji również w upalne noce? Super – Samsung przygotował dla Ciebie specjalny program do pracy nocnej klimatyzatora.

Klimatyzatory Samsung Classic funkcja Good Sleep fazy dzialania
Klimatyzatory Samsung Classic funkcja Good Sleep fazy dzialania

Powoduje on odpowiednie sterowanie temperaturą w fazie zasypiania, snu, a także wtedy, kiedy zamierzasz się obudzić i najlepiej byłoby, gdyby stało się to w orzeźwiającej atmosferze. Klimatyzatory Samsung Classic zadbają o wszystkie te aspekty!

Klimatyzatory Samsung Classic – automatyczne żaluzje poziome

Dzięki siłownikowi, który steruje położeniem elementu kierującego powietrze do Twojego pomieszczenia, będziesz mieć kontrolę nad kierunkiem nawiewu. W zależności od Twoich preferencji, może się on odbywać w górę, w dół lub gdzieś pomiędzy tymi skrajnymi położeniami.

Dla Twojej wygody – opcjonalny sterownik przewodowy

Jeżeli chcesz, aby Twój nowy klimatyzator Samsung Classic miał także elegancki sterownik ścienny, to istnieje taka możliwość. Powiedz o tym przy zakupie, aby zamówić firmowy sterownik ścienny z katalogu akcesoriów, a zostanie on zamontowany od razu z klimatyzatorem.

Klimatyzatory Samsung Classic – automatyczna diagnostyka

Po każdym uruchomieniu, klimatyzatory ścienne Samsung Classic uruchamiają automatyczną procedurę testowania. Urządzenie samo sprawdza – oczywiście w miarę możliwości – czy wszystkie jego podzespoły pracują prawidłowo. Daje to możliwość szybkiej reakcji serwisowej jeszcze na długo przed tym, kiedy pojawiłyby się pierwsze objawy ewentualnego problemu. Ale bez obaw – klimatyzatory Samsung Classic to solidne urządzenia.

Tryby pracy klimatyzatora: chłodzenie, ogrzewanie, cyrkulacja i osuszanie

Planujesz chłodzić pomieszczenie w upalne dni i noce, ale potrzebujesz też przyjemnego (i niedrogiego) ciepła w chłodne dni? Z klimatyzatorem Samsung Classic to żaden problem! Chcesz otworzyć okno i wywołać solidny ruch powietrza w pomieszczeniu, ale bez funkcji chłodu czy grzania? Nie ma sprawy – włącz tryb cyrkulacji! Jeżeli zapragniesz solidnego osuszenia pomieszczenia, masz do dyspozycji specjalny tryb osuszania.

Klimatyzatory Samsung Classic – tryby Cichy i Turbo

Tryb Turbo przyda się wtedy, kiedy zapragniesz maksymalnej wydajności klimatyzatora. Wtedy możesz liczyć, że klimatyzatory Samsung Classic dadzą Ci więcej kilowatów, niż podaje to ich moc znamionowa. Tryb cichy służy czemuś dokładnie odwrotnemu: ma zminimalizować hałas, a co za tym idzie również pobór mocy przez urządzenie. Wszystko to łatwo uruchomisz za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Klimatyzatory Samsung Classic – tryb Auto i automatyczny restart

Automatyczny tryb pracy uwolni Cię od konieczności przełączania np. z chłodzenia na ogrzewanie, kiedy z upału zrobi się chłodny wieczór. Klimatyzator Samsung Classic w trybie auto sam dobierze sobie tryb pracy. Ale oczywiście możesz też go sam – albo sama – ustawić np. na wyłącznie chłodzenie, wtedy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury klimatyzator przestanie chłodzić.

Klimatyzatory Samsung Classic najwazniejsze funkcje i opcje
Klimatyzatory Samsung Classic najwazniejsze funkcje i opcje

Automatyczny restart to bardzo praktyczna funkcja, cenna szczególnie w rejonach, gdzie zdarzają się przerwy w dostawie energii elektrycznej. Po takiej przerwie – dzięki funkcji automatycznego restartu – klimatyzatory Samsung Classic uruchamiają się automatycznie, a zapamiętane wcześniej ustawienia są przywracane.

Klimatyzatory Samsung Classic – wybierz wersję dla siebie

Te urządzenia produkowane są w szerokim zakresie mocy, dzięki czemu z łatwością dobierzesz wersję odpowiednią do powierzchni i specyfiki pomieszczeń w Twoim domu, biurze lub sklepie.

Nowe, „trójkątne” klimatyzatory ścienne Samsunga przebojem podbijają rynek. Nie czekaj na upały i już teraz kup i zamontuj to oryginalne urządzenie, którego wygląd jest jedyny w swoim rodzaju. Korzystaj w lecie z orzeźwiającego chłodu, a w chłodne dni – z przyjemnego ciepła za rozsądne pieniądze.

To jest produkt archiwalny – zobacz klimatyzator Samsung Standard, który go zastępuje.