Klimatyzacja

Klimatyzator Samsung – wiodąca marka urządzeń klimatyzacyjnych

Klimatyzator Samsung szybko staje się jedną z bardziej znanych marek klimatyzatorów. Siła koreańskiego producenta w dziedzinie badań i rozwoju oraz zaawansowana wiedza w dziedzinie elektroniki naprawdę odróżniła tę markę klimatyzatorów od konkurencji.
W tym przeglądzie klimatyzatora Samsung przyjrzymy się niektórym wyjątkowym funkcjom klimatyzatora Samsung – oraz temu, jak wypada w porównaniu z innymi markami, które działały w branży ogrzewania i chłodzenia domowego znacznie dłużej niż ona sama.

Przegląd klimatyzatorów Samsung – firma


Jeśli chodzi o systemy klimatyzacji, Samsung może nie być bardzo znaną marką. Koreańska firma została faktycznie założona w 1938 r. Przez Byung-Chull Lee, jako firma eksportowa sprzedająca koreańskie ryby, warzywa i owoce do Mandżurii i Pekinu.


W 1969 roku Samsung uruchomił dział elektroniki. Nikt nie pomyślałby, że w ciągu kilku dekad Samsung Electronics wyrósłby na jednego z czołowych producentów elektroniki na świecie.
Dzisiaj Samsung jest z pewnością czołową marką w branży elektrycznej i elektronicznej, z jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń, od telewizorów HD, po kuchenki mikrofalowe, komputery i technologię oraz oczywiście klimatyzację.


Jako marka Samsung wyróżnia się innowacyjnością i dobrą historią doskonałej obsługi klienta. Rozwijając się z siły na siłę, nieustające badania i rozwój firmy Samsung pozwoliły jej być liderem na rynku dzięki wielu zaawansowanym i innowacyjnym funkcjom, dostarczając jedne z najlepszych modeli klimatyzatorów w branży chłodzenia.

Przegląd klimatyzatora Samsung – najważniejsze informacje


Samsung oferuje zarówno klimatyzatory kanałowe z odwróconym cyklem, jak i klimatyzatory ścienne. Samsung koncentruje się na jakości produkcji i innowacjach. Przyjazność dla użytkownika i optymalne korzystanie z domu są również najważniejsze dla tej firmy. Jeśli chodzi o wydajność klimatyzacji, klimatyzatory Samsung mają zalety i funkcje innych najlepszych marek. Poniżej przeanalizujemy kilka takich korzyści.
Testy wydajności i kontrola jakości


Będąc siódmą najlepszą globalną marką na świecie (źródło: najlepsza globalna marka 2014, Interbrand), firma jest mocno zaangażowana w dostarczanie najwyższej jakości produkcji swoich klimatyzatorów. Rygorystyczne testy wydajności są przeprowadzane na każdym produkcie, aby zapewnić optymalną wydajność i trwałość. Koreańscy inżynierowie są znani z nieustannego dążenia do perfekcji, a Samsung jako firma z pewnością zapewnił jakość i satysfakcję klientów we wszystkich swoich produktach. Systemy klimatyzacyjne Samsung zapewniają jedną z najlepszych wydajności chłodzenia wśród innych najlepszych marek i są wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji, które są unikalne dla klimatyzatorów własnej marki.

Estetyczny design – unikalny dla klimatyzatorów Samsung


Oprócz jakości produktu i innowacji, Samsung kładzie również duży nacisk na design. Systemy klimatyzacyjne Samsung, w szczególności klimatyzatory typu split wall. Systemy te są nie tylko stylowo zaprojektowane, ale są przeznaczone do estetycznego dopasowania do ścian w każdym pomieszczeniu.
Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a nawet kolorach, klimatyzatory Samsung z pewnością poprawią jedynie wygląd każdego domu.

Zaawansowana kontrola klimatu


Podobnie jak inne najlepsze marki, Samsung oferuje użytkownikom szeroki zakres funkcji klimatyzacji. Korzystając z bezprzewodowego pilota na podczerwień, użytkownik może kontrolować prawie każdy aspekt swojego domowego klimatu. Od szeregu różnych trybów zasilania, poprzez ustawianie temperatury, po zaawansowane funkcje timera, a nawet blokadę przed dziećmi, użytkownicy będą mogli łatwo dostosować swój domowy klimat do własnych upodobań.

Funkcje łączności


Właśnie tam Samsung naprawdę błyszczy. Będąc najlepszą marką na rynku telefonów komórkowych z systemem Android, Samsung oferuje aplikację mobilną, która pozwala użytkownikom zdalnie kontrolować swój domowy klimat i klimatyzację z dowolnego miejsca. Aplikację dostępną zarówno na telefony z systemem iOS, jak i Android można pobrać bezpłatnie i używać z niektórymi modelami klimatyzatorów.


Jednym z miłych akcentów tej funkcji jest to, że linia wzroku nie jest potrzebna. Tradycyjne piloty są oparte na podczerwieni, co wymaga linii wzroku między kontrolerem a odbiornikiem znajdującym się z przodu jednostki naściennej. Korzystając z WiFi, użytkownik Samsunga nie wymaga linii wzroku. Klimatyzator na przykład na drugim piętrze domu można włączać i wyłączać, nawet gdy użytkownik znajduje się na dole w salonie.

Zaawansowane opcje podziału na strefy


Seria klimatyzatorów kanałowych Samsung oferuje również zaawansowane opcje podziału na strefy, które można skonfigurować w celu zapewnienia idealnego klimatu w domu. Dom może być podzielony na 8 stref, a użytkownik może wstępnie ustawić warunki klimatyczne i parametry operacyjne każdej strefy. Dzięki temu użytkownik może skonfigurować chłodzenie domu zgodnie ze schematem użytkowania. Na przykład użytkownik może chcieć chłodzić tylko salon i jadalnię tylko podczas posiłków, a sypialnie tylko wtedy, gdy odpoczywa w łóżku. Samsung ma zaawansowany panel sterowania, który ułatwia konfigurację użytkownikom.

Niezawodność, wsparcie i gwarancja


Oprócz jakości i innowacji Samsung oferuje również szeroką obsługę klienta i obsługę posprzedażną. Będąc firmą technologiczną, Samsung posiada szeroką sieć autoryzowanych centrów serwisowych, z ekspertami pod ręką, aby natychmiast reagować na wszelkie zgłoszenia serwisowe. Infolinie pomocy technicznej są również dostępne w większości krajów.
Samsung oferuje 5-letnią kompleksową gwarancję obejmującą części i robociznę. Jeśli chodzi o wsparcie posprzedażne i serwis, Samsung oferuje jeden z najlepszych w branży klimatyzacyjnej.

Podsumowanie przeglądu klimatyzatora Samsung


Klimatyzatory Samsung przeszły długą drogę jako marka. Obecnie systemy klimatyzacyjne Samsung zapewniają doskonałą równowagę ceny, wydajności i innowacji. Jeśli zależy Ci na innowacyjnych funkcjach i technologii, spodoba ci się system klimatyzacji Samsung.